OPERASYONEL VERİMLİLİK, SÜREÇ VE BİLGİ İŞLEM KOORDİNASYONU

FU Gayrimenkul kendi deneyimlerinden elde ettiği süreç ve bilgi işlem birlikteliğinin sağladığı operasyonel verimlilik tecrübesini yeni bir “ürüne” dönüştürdü.

Başta banka ve finans kuruluşları olmak üzere, kişi ve kuruluşlara, devredilebilecek iş ve/veya işlemlerinde yaygın avukat ve avukat olmayan uzman ağı ile güvenli, verimli, hızlı ve yenilikçi hizmet sunmak misyonu ile faaliyetlerini sürdüren FU Gayrimenkul, süreç ve bilgi İşlem birimlerinin çalışması ile norm kadro ölçümlerini şirketin yazılımı üzerinden anlık olarak izleyebilecek hale getirdi.

Norm kadro ölçümlerinin manuel veya sistemsel yapılabilmesi için, öncelikle süreç biriminin süreç haritalarını çıkartması, iyileştirme noktalarını tespit etmesi ve sürekli olarak geliştirmeler yapması gerekiyor. Daha sonra Bilgi İşlem ile birlikte anlık norm kadro geliştirmelerine  geçilebiliyor.

Hem söz konusu süreç çalışmalarının yapılmasını, hem de ilgili firmanın yazılımına norm kadro ölçümlerinin taşınmasını, arzu eden diğer firmalar için de yapabilecek alt yapı ve tecrübeye artık sahibiz.

Şirketlerin;

  • Süreç haritası çıkartılması,
  • Gelişme alanlarının belirlenmesi,
  • Norm Kadroların tespiti,
  • Norm Kadro sistematiğinin ilgili şirket yazılımına yerleştirilmesi ve de anlık olarak Şirketin operasyonları için kaç kişilik ekibe ihtiyaç duyduğunun izlenebilmesi,

İşlemlerini Adam/Gün fiyat üzerinden ücretlendirerek yapmaya artık hazırız.

Elde ettiğimiz tecrübe ve birikimi kullanarak bu ürünü ve hizmeti ihtiyaç duyan diğer şirketlere de sağlayalım istiyoruz. Özellikle operasyon ağırlıklı Şirketlerde çok faydalı olabilir. (Arzu edildiği tarihte ilgili Şirket Yöneticilerine sunum yapabiliriz.)

Şöyle ki tam mevcut süreçler ile yüksek kapasiteli ürün ve hizmet sunumu, daha verimli operasyon ile hizmetleri devam ettirmeyi ve anlık olarak tam potansiyeli sağlayacak sayıda (Ne eksik ne de fazla) kadro ile hizmetleri en iyi sonuçlar ile gerçekleştirmeyi sağlayabiliyor.

İhtiyacı olan şirket yetkilileri, şirketimiz ile www.fu.com.tr üzerinden temasa geçebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir