www.sigortadukkanim.com 2.5 Aylık Değerlendirme

www.sigortadukkanim.com u Türkiye de internet sektöründeki “büyüme heyecan’ı” ve sigortacılık sektöründe bireysel müşteriye daha fazla ulaşabilme beklentisi üzerine, 20.Nisan 2011 de  kurduk.

13 Ekim 2011 tarihinden itibaren de sitemizi hayata geçirdik.

2.5 aylık döneme ilişkin verileri sizlerle paylaşmak istedim.

-29.12.2011 tarihine kadar sitemiz 146.454 defa ziyaret edildi. 118.823 tekil kişi 665.544 defa sayfalarımızı gezdi.

-Yeni bir şirket olmasına karşın Alexa tarafından Türkiye de faaliyet gösteren internet siteleri içerisinde sıralamada 2.427. sıraya yükseldi ve gün ve gün sıralama yukarıya çıkıyor.

-Günlük ziyaret adedimiz 3.000 lere ulaştı ve her gün artıyor.

-Bu arada 9.464 adet sigorta teklifi üretildi. İnsanlar on-line sigorta almaya da alıştılar günlük satış adetleri 15 e ulaştı.

-Sigorta şirketlerinin futbol klupleri ile yaptıkları işbirliklerinde, şirket ürünlerinin futbol taraftarlarına en etkin ulaşma yollarından bir tanesi olduk.

-2.5 aylık dönemde Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Turkcell ile işbirliğine gittik ve  İşte Kazan programında yer alan müşterilerin daha uygun şartlar ile sigorta poliçesi satın almalarına imkan verdik.

-Türkiye de bir ilke imza atıp, DASK poliçesini altyapıları uygun 3 şirket ile on-line satın alınabildiği tek kanal olduk.

-Hareketli radyo cıngıllarımız ile sigorta iletişimine de yeni bir renk kattığımızı düşünüyoruz.

-“Ucuz Sigorta Şirketi yoktur, müşteri ve araca göre daha ucuz poliçe vardır” şiarından hareketle, 20 sigorta şirketi ile bireysel müşterilere daha hızlı ulaşma imkanı sağladık.

-Müşterilerin sigorta bilincinin artmasına ciddi katkı sağladık. Çünkü müşteriler teknik olmayan bir dil ile ürünleri karşılaştırıyor, teminatlara bakıyor, markaları inceliyor, hasarda ne yapması gerektiğini görebiliyor, araç değerlerini buluyor ve sigortacılıkta daha pek çok alanda referans olarak sitemizi ziyaret ediyorlar.

-Yeni yıl için heyecanımız, bu sonuçlara bakınca daha da arttı.

Kendimize rengarenk bir logo seçtik.

2012 yılında en az bizim logomuzdaki renkler kadar rengarenk bir yılı, tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir