Lavanta Yetiştiren Sigortacılar

Brokerlığımız yeni projesinin anlatılması ve sigorta şirketleri ile protokollerinin yapılması için bugünlerde sigorta şirketlerindeki dostlara ziyaretler yapıyorum.

Ziyarete giderken yanında ufak bir hediye götürmek bizim neslin güzel alışkanlıklarından birisidir. Genelde de çikolata götürülür.

Ama bizler aynı zamanda, Prof. Dr. Canan Karatay hocanın anlattıklarından etkilenenler neslindeniz.

-Tatlı, Şekerli ürünler yemeyin diyordu.

Artık ziyaretlerimde çikolata yerine, Fiona’s Lavender’in lavanta kokulu ürünlerinden (Örnek: Lavantalı sabun) götürmeye başladım.

 

Aycan Hanım tanıtımını iyi yapmış olacak ki, tüm sigortacı dostlar lavanta yetiştiriciliğimizi biliyorlar. Ziyaretlerimde konu, önce lavanta yetiştiriciliğinden açılıyor ve sonra sigorta sektörüne, bitmeyen eskimeyen, değişmeyen sorunlarımıza geri geliyoruz.

  • Reasürans Pazarı zorlaştı,
  • Teknik Kar (Zarar)/Mali Kar,
  • Trafik branşının zararı,
  • Sermaye İhtiyacı

Sigortacılar olarak bu konuları konuşurken, sosyal medyadan takip ediyorum Fiona’s Lavender Sevgililer Günü için kalpte lavanta olan sevgili çift bebeklerinin ön siparişlerini topluyor,  hoş kokulu sabun, lavanta yağı, desenli kumaştan göz bantları vb. yapıyor ve renkli konulardan bahsediyor.

Lavanta yetiştiriciliğinin sigorta sektöründen daha zevkli olduğu konusu, sigortacılar tarafından çoktan fark edilmiş.

Sigorta Sektörü’nde  büyük çaplı lavanta yetiştiricisi acentelerimizin  yanı sıra, ceviz yetiştirenler, zeytin yetiştirenler, süt ve süt ürünleri imalatı ile uğraşanlar olmak üzere pek çok çiftçi/sigortacı olduğunu duyuyorum.

Not: Getirdiğim ürünleri kullanın. Çünkü, Fiona’s Lavender ürünlerinde doğal olmayan hiçbir madde yok. Ve de lavanta ürünlerinin uçucu yağının faydaları ise çok.

www.fionaslavender.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir