Sigorta Poliçenizi Niye sigortadukkanim.com dan Almalısınız?

1- Sigorta Dükkanım Sigorta ve Reasürans Brokerlik A.Ş., 20 Nisan 2011 tarihinde, sigorta sözleşmelerinin düzenlenmesinde, şirketlerin seçiminde tamamen tarafsız ve bağımsız davranarak ve teminat almak isteyen kişilerin hak ve menfaatlerini gözeterek sözleşmelerin akdinden önceki hazırlık çalışmalarını yürütmeyi ve gerektiğinde sözleşmelerin uygulanmasında veya tazminatın tahsilinde yardımcı olmak üzere kurulmuştur.

2- Öncelikle size uygun sunulan Şirketler ve ürünler içerisinden, teklifinizi veya poliçenizi Kolay, Hızlı, Ucuz ve Teminatları karşılaştırarak seçebilirsiniz.

3- Şimdilik; Kasko, Trafik, DASK ve Konut poliçelerinizi, on-line altyapısı uygun olan şirketlerin yanı sıra, arzu ederseniz seçeceğiniz ilave 3 adet ofline şirket olmak üzere, toplam 20 şirket içerisinden, karşılaştırarak alabilirsiniz. (Bazı branşlarda bazı şirketler ürün sunmayabilirler.)

4- Web Sitemiz aracılığı ile ürününüzü karşılaştırabilir, beğendiğiniz ürüne ilişkin teklifinizi alabilir, dilerseniz ve Şirket altyapısı uygunsa poliçenizi oluşturup basabilirsiniz.

5- “Sana Özel” bölümünde, bugüne kadar www.sigortadukkanim.com dan aldığınız teklifleri ve poliçeleri gözlemleyebilirsiniz. Yakında bu siteden aldığınız poliçelere ait hasar durumlarını da izleyebileceksiniz.

6- www.sigortadukkanim.com tahsilatta sadece kredi kartı ve sanal pos kullanır.

Hangi Şirketin poliçesini alıyorsanız, ödemeniz doğrudan o şirketin sanal pos’u aracılığı ile tahsil edilir. Kredi Kart bilgileri Sigorta Dükkanım da tutulmaz.

7- Ayrıca, site de yer alan bilgilerin güvenliği, Dünya’nın önde gelen güvenlik Şirketlerinden “Global Sign” ın SSL ile sertifikalandırılmıştır.

8- Müşterilerimize ilişkin bilgiler Türkiye’nin alanında en iyi firmalarından doruk.net e ait server’larda, uluslararası güvenlik standartlarında tutulur.

9-  Gerek çalışılan sigorta şirketlerinin ve gerekse www.sigortadukkanim.com ‘un sizler için düzenlediği/düzenleyeceği kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

www.sigortadukkanim.com dan size en uygun bireysel ürünleri karşılaştırarak seçebilmeniz dışında aşağıdaki örneklerdeki gibi özel durumlarda da faydalanabilirsiniz.

-Diyelim ki; bir Kamu kurumundasınız ve acil DASK poliçesi gerekti. O anda, en yakınınızdaki bilgisayardan giriş yapıp poliçenizin çıktısını kendi yazıcınızdan baskı alabilirsiniz.

-Diyelim ki; hafta sonu yola çıkacaksınız ve Trafik Poliçeniz yok. Bilgisayarınızdan poliçenizi alıp yola çıkabilirsiniz.

-Diyelim ki; bir Finans Kuruluşu tarafından size kredi kullandırılacak, size önerilen poliçe şartlarını hemen oracıkta bilgisayarınızdaki şirketlerle karşılaştırıp beğendiğinizi üstelik Dain Mürtehin ilgili banka ve şubesi yaparak poliçenizi kesebilirsiniz. Tek bir seçeneğe zorunlu kalmazsınız.

Ben internetten, web sitesinden anlamam, bilgisayar ile aram yok diyorsanız iki önerimiz var:

1- Sigorta Dükkanım Call Center ekibi 08:00- 20:00 arasında sizlere hizmet için hazır. 20:00 den sonra ararsanız, notumuzu alıp ertesi sabah ilk iş sizi ararız.

2- On-line chat aracılığı ile, www.sigortadukkanim.com ekipleri ile iletişime geçersiniz, poliçenizi veya sigortacılık işlemlerinizi birlikte yapabiliriz.

Sigorta şirketlerinin pek çoğunda devam etmekte olan, on-line altyapı çalışmaları tamamlandıkça, sitemizde on-line hizmet veren sigorta şirketi sayısı da artacaktır.

Daha fazlasını arıyorsanız. www.sigortadukkanim.com u ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.