Şimdi de, Avea – Sigortadukkanim.com İşbirliği

17 Ocak 2012 tarihli blog yazımda, “Biz Daha Yeni Başladık” başlığını atmış ve sigortadukkanim.com ’un yenilikçi yaklaşımları ile bundan sonra da kendisinden söz ettirmeye devam edeceğini, ifade etmiştim.

Çok sayıda müşteriye, modern pazarlama yöntemleri ile ulaşmaya dönük projelerimizin bir yenisini, Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden Avea ile yaptığımız işbirliği ile devam ettiriyoruz.

Bir taraftan sigorta sektörünün yenilikçi yüzü olarak müşterilerin karşısına çıkmaya devam ederken, bir taraftan da Avea Kurumsal Hat Sahiplerine Program Ortağı Sigorta Şirketleri’nin kasko poliçelerinde, yüzde 15 indirim avantajı sunuyoruz.

Bu projemizde sunduğumuz avantaj sadece  kasko sigortaları ile sınırlı kalmayacak. Farklı ürün ve hizmetlerle Avea kurumsal hat sahibi müşterilerimize avantajlar sunmaya yıl boyunca devam edeceğiz.

Bu tip kampanyalarla bizler ekip olarak; sadece sigortadukkanim.com un değil, aynı zamanda sigortacılığın yeni yüzünü, milyonlarca kişiye çağdaş, şık bir vitrinde sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Yenilikleri seviyorsanız izlemeye devam edin, Sigortadukkanim.com dan başka yenilikler de geliyor.

“Şimdi de, Avea – Sigortadukkanim.com İşbirliği” için bir yanıt

  1. sigortadükkanım.com gerçekten iş hayatı yoğun olan profesyonellerin ve özellikle de bayan profesyonellerin sigorta ile ilgili gereksinimleri için bulunmaz fırsat. Sunduğu karşılaştırmalı fiyat analizleri, özellikle çağrı merkezindeki hizmet anlayışı ile gerçekten sigorta sektörünün standartlarının çok çok üzerinde. Kutluyor ve sizi sağlık/hayat sigortası alanlarında da biran önce görmek istiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir