www.bavul.com

Bir dönem çok seyahat ediyorduk. Sigorta Dükkanım  kuruluş çalışmaları nedeniyle yaklaşık 6 aydır eskisi kadar çok seyahat edemiyoruz. Oysa en çok sevdiğimiz ve emekliliğimizde yapmayı en çok istediğimiz şey, seyahat etmek.

Havayolu taşımacılığı çok gelişti ve artık her bütçeye göre uçuş bulunabiliyor. Üstelik uçuş hatlarının sayısı arttı. Benim adını bile duymadığım noktalara uçak seferleri var.

Aynı güzergaha farklı maliyetlerle seyahat edebilme imkanı var. Sadece karşılaştırabilmek gerekiyor. Elbette, karşılaştırma denilince ilk akla gelen platformlar da internette yerlerini almışlar.

Bugün bir dostum ziyarete geldi ve Turkcell ortaklığında yeni bir web sitesi oluşturulduğundan bahsetti. www.bavul.com

En önemli özelliklerinden bir tanesi; tüm uluslararası şirketlerin tarifelerine kolaylıkla ulaşılıyor olmaktan öte; Türkiye de kamu ve özel hava yolu şirketlerinin neredeyse tamamının servislerine  bir arada ulaşılabilen ilk site imiş.

Aynı zamanda sitede bilet fiyatlarında indirim fırsatları gördüm ama, beni en çok etkileyen kısmı bir banka bu siteden bilet alan ve kendi kartını kullanan müşterilerine %20 bonus ödemesi yapıyormuş.

Yakın zamanda planladığımız bir uçuş için karşılaştırma yaptım. Liste fiyatı bizim aldığımız bilet fiyatından daha ucuzdu bunun yanına eğer o bankanın kredi kartını kullanarak alış veriş yaparsak kazanılan %20 bonus bambaşka bir şey…Çünkü, planladığımız seyahat gidiş geliş söz konusu sitede yaklaşık 750 EUR (Biz 840 EUR dan satın alabildik),  indirimin yanında 150 EUR karşılığı bonus almak süper…

Uçak bileti almadan önce deneyin. Sigorta da nasıl ki sigortadukkanim.com hizmeti ile karşılaştırma yapıp size en uygun sigorta ürününü alabiliyorsunuz, hava yolu taşımacılığında da bavul.com  dan sağlayabilir, varsa ilgili bankanın kartından %20 bonusları kazanabilirsiniz.

Üstelik facebook ta www.bavul.com ‘a güzel bir de oyun hazırlamışlar. Eğlenceli… http://apps.facebook.com/hooopnereye/?ref=bookmarks&count=0&fb_source=bookmarks_apps&fb_bmpos=1_0

Memnuniyet veya memnuniyetsizliğinizi de bizlerle paylaşın ki yanıldık mı doğru tavsiye mi bilelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir